Nasza Książka

Kiedy piętnaście lat temu zakładaliśmy Społeczność Chrześcijańską „Północ”, trafiła w nasze ręce książka „Miłość, akceptacja i przebaczenie”. Stała się ona dla nas inspiracją. Nakreśliła przed nami obraz Kościoła naszych marzeń – Kościoła skoncentrowanego na Bogu, otwartego, gotowego do wyzwań i hojnego w miłości. Kościoła, który w tak szybko zmieniającej się kulturze, może wciąż obdarzać Bożą miłością i być odpowiedzią na najgłębsze potrzeby człowieka. Polecam z całego serca.

Krzysztof Zaręba, Pastor Przełożony Społeczności Chrześcijańskiej „Północ” w Warszawie

Książka „Miłość, akceptacja, przebaczenie” to historia niezwykła. Opisuje doświadczenie pastora, który w bezkompromisowy i odważny sposób uchwycił się nowotestamentowych prawd o kościele, służbie i Bożej miłości. Podejście takie doprowadziło go do doświadczenia żywego Kościoła, skutecznie docierającego do współczesnego społeczeństwa. To pełna pasji opowieść, w której posłuszeństwo Ewangelii znajduje wyraz w zaufaniu, praktycznych rozwiązaniach i gotowości do porzucenia religijnych uprzedzeń.

Michał Włodarczyk, Pastor „Kościoła dla Ciebie” w Bydgoszczy

Cena: 28,00 zł

Zainteresowanych zakupem prosimy o wiadomość na adres: ksiegarnia@koscioldlaciebie.pl  lub w poniższym formularzu.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat