Opieka pastoralna

Jeżeli chcesz dołączyć, spotkania będą odbywały się:

PIĄTKI: 29 września / 20 października / 17 listopada / 15 grudnia – o godzinie 18:30

Jeśli podczas nabożeństwa potrzebujesz jakiejkolwiek pomocy, możesz zwrócić się do osoby pełniącej tego dnia opiekę pastoralną. Są to duszpasterze, którzy opiekują się nami każdej niedzieli i czuwają nad jak najlepszym przygotowaniem naszych nabożeństw. Możesz także porozmawiać z nimi, jeśli masz jakiekolwiek pytania albo chciałbyś, aby ktoś się z Tobą pomodlił. Co niedziela opiekę pastoralną nad naszym nabożeństwem sprawuje jedna z trzech wyjątkowych par:

Lucyna i Waldemar Kwiatkowscy

Lucyna i Waldek to ciepli i troskliwi duszpasterze, z którymi możesz porozmawiać na każdy temat. Przez ponad dziesięć lat pracowali jako pastorzy w Kościele w Inowrocławiu. W KdC są zaangażowani w opiekę duszpasterską dla małżeństw. Waldek jest zaangażowany służbę kaznodziejską oraz w pomoc Kościołom i chrześcijańskim liderom w innych miastach. Mądrzy i dojrzali liderzy, gotowi zawsze dzielić się swoim doświadczeniem. Rodzice dorosłych już Weroniki i Pawła.

Ania i Piotr Pazgan.

Ania i Piotr budują Kościół dla Ciebie od samego początku. Dziś nie potrafimy wyobrazić sobie naszego Kościoła bez ich otwartości i troski o nowe osoby w Kościele. Piotr to jeden z najważniejszych nośników DNA naszej wspólnoty – cały czas czuwa nad tym, aby najważniejsze rzeczy zajmowały w Kościele najważniejsze miejsce. Ania jest zaangażowana w służbie uwielbienia. Oboje są troskliwymi i dojrzałymi duszpasterzami. Rodzice Neli i Mikołaja.

Joanna i Marek Wiercioch.

Asia jest zaangażowana w służbie uwielbienia. Marek w 100%T – służbę mężczyzn. Oboje są troskliwymi i dojrzałymi duszpasterzami. Rodzice Weroniki, Adama i Oliwii.