Opieka pastoralna

Jeśli podczas nabożeństwa potrzebujesz jakiejkolwiek pomocy, możesz zwrócić się do osoby pełniącej tego dnia opiekę pastoralną. Są to duszpasterze, którzy opiekują się nami każdej niedzieli i czuwają nad jak najlepszym przygotowaniem naszych nabożeństw. Możesz także porozmawiać z nimi, jeśli masz jakiekolwiek pytania albo chciałbyś, aby ktoś się z Tobą pomodlił. Co niedziela opiekę pastoralną nad naszym nabożeństwem sprawuje jedna z trzech wyjątkowych par:

Lucyna i Waldemar Kwiatkowscy

Lucyna i Waldek to ciepli i troskliwi duszpasterze, z którymi możesz porozmawiać na każdy temat. Przez ponad dziesięć lat pracowali jako pastorzy w Kościele w Inowrocławiu. W KdC są zaangażowani w opiekę duszpasterską dla małżeństw. Waldek jest zaangażowany służbę kaznodziejską oraz w pomoc Kościołom i chrześcijańskim liderom w innych miastach. Mądrzy i dojrzali liderzy, gotowi zawsze dzielić się swoim doświadczeniem. Rodzice dorosłych już Weroniki i Pawła.

Ania i Piotr Pazgan.

Ania i Piotr budują Kościół dla Ciebie od samego początku. Dziś nie potrafimy wyobrazić sobie naszego Kościoła bez ich otwartości i troski o nowe osoby w Kościele. Piotr to jeden z najważniejszych nośników DNA naszej wspólnoty – cały czas czuwa nad tym, aby najważniejsze rzeczy zajmowały w Kościele najważniejsze miejsce. Ania jest zaangażowana w służbie uwielbienia. Oboje są troskliwymi i dojrzałymi duszpasterzami. Rodzice Neli i Mikołaja.

Adrianna i Marek Modniccy.

Ada i Marek są w Kościele dla Ciebie od 4 lat, liderzy w kursie Alfa. Marek to jeden z najważniejszych budowniczych naszej wspólnoty – dba o to, że wszystko działało sprawnie i naprawia każdą usterkę. Ada jest zaangażowana w służbie uwielbienia oraz w KDC KIDS. Oboje są troskliwymi i dojrzałymi duszpasterzami. Rodzice Emanuela i Natanaela.