Ministries

Opieka pastoralna

Jeśli podczas nabożeństwa potrzebujesz jakiejkolwiek pomocy, możesz zwrócić się do osoby pełniącej tego dnia opiekę pastoralną. Są to duszpasterze, którzy opiekują się nami każdej niedzieli i czuwają nad jak najlepszym przygotowaniem naszych nabożeństw. Możesz także porozmawiać z nimi, jeśli masz jakiekolwiek pytania albo chciałbyś, aby ktoś się z Tobą pomodlił. Co niedziela opiekę pastoralną nad naszym nabożeństwem sprawuje jedna z trzech wyjątkowych par: Lucyna i Waldemar Kwiatkowscy Lucyna i...

Crown

Edukacja finansowa Crown to spotkania dla każdego, kto chce lepiej zarządzać swoimi finansami. Biblijne wartości okazują się kluczowe i niezwykle pomoce w rozwiązywaniu takich problemów, jak planowanie budżetu rodzinnego, wychodzenie z długów, oszczędzanie i wydawanie pieniędzy. Spotkania Crown pomagają odkrywać Boże zasady i cieszyć się budowanym na nich pokojem oraz błogosławieństwem.

Małe grupy

Wierzymy, że Boża troska w naszym życiu bardzo często przybiera postać pomocy ze strony bliskich nam osób. Na spoktaniach małych grup poznajemy się lepiej, wspólnie o siebie modlimy, żartujemy i odpoczywamy. Każdy z nas potrzebuje osób, z którymi może szczerze porozmawiać, podzielić się radością czy opowiedzieć o swoim bólu. Koniecznie dołącz do jednej z takich grup i stań się ważną jej częścią. Czekamy na Ciebie!

KDC KIDS

KDC KIDS - Kościół Dziecięcy

Grupa Uwielbienia

Żeby Król Jezus był wywyższony!

Sisterhood

Sisterhood to pełne pasji i radości spotkania kobiet. Za każdym razem wspólnie przeżywamy niezapomniane chwile....

100% T

Tajemniczy skróty 100%T oznacza sto procent testosteronu, czyli spotkania prawdziwych mężczyzn.